Hakkımızda

Dans evrensel bir dildir. Biz bu dili sıcak ve samimi aile ortamında öğretiyoruz. Her hafta öğrendiğiniz figürleri dans kafemizde hafta sonları pratik yapıyorsunuz. Yanınızda arkadaşınızla ailenizle veya çocuğunuzla gelip hoş sohbetler ederek bir sıcak kahve eşliğinde dans etme, pratik yapma olanağı buluyorsunuz. Hayatınızdaki bütün sorunlar, sıkıntılar ve stresiniz uçup gidiyor. Burası sizi terapi ediyor.


Ayrıca “Ayın Dansı” uygulamamız ile her Cumartesi pratik saati öncesinde yeni bir dansı da öğreniyorsunuz. Sonra bu öğrendiğiniz dansları her Cuma günü latin gecelerimizde uyguluyorsunuz. Bununla da yetinmiyor dans bahane eğlenmek şahane diyoruz ve etkinlikler düzenliyoruz. Uçurtmalar uçuruyoruz, beraber yüzüyoruz, kumsalda partiler veriyoruz, tekneler kiralıyoruz, balık tutuyoruz, tiyatrolara sinemalara gidiyoruz, tatil yapıyoruz.


Biz müşteri aramıyoruz. Dostlar arkadaşlar kazanmak istiyoruz. Gelin arkadaşımız olun beraber dans edelim. Sadece bir dans okulu değil sosyal bir arkadaşlık ortamı yaratıyoruz.

Eğitmenlerimiz

● Murat Ali Mandacı
● Oğuz Kurtili
● Hande Altınparmak
● Şeyda Cirit
● Fethi Arda Ergül

Eğitmenlerimiz