Business Class

Her müzik ayrı bir dansı ifade eder. Dans kursuna gelmiş herkesin de her dansı yapabilmesi ya da dansçı olması beklenmez. Örneğin Salsa kursuna gider Salsa öğrenirsiniz, ya da Flamenko müzikleri ile Flamenko yaparsınız.


Biz bu sınıfla sizlere gittiğiniz ortamlarda çalan parçalarda dans etmeyi öğretiyoruz. Eşinizle veya bir arkadaşınızla bir yemektesiniz. Hafif bir canlı müzik ile slow parçalar çalıyor. Pistte salınan bir çift olmak yerine çok şık bir bolero dansı ile eşinizi ya da orada bulunanları etkilemek istemez misiniz?


Bu o kadar kolay ki.


İşte bu sınıfta biz sosyal ortamınızda dans edebilmenizi amaçlıyoruz. Dans etmeye olanak sağlayan her ortamda her durumda basit birkaç adımla eşlik edebileceksiniz ve üstelik dışarıdan hiç de basit görünmeyecek şekilde.


Bizce herkesin bilmesi gereken birkaç temel dansı en sosyal şekilde öğrenmenizi amaçlıyoruz.


Bolero , Rumba , Slow , Slow Rock, Jive ve Vals ile özellikle baylar bu dansları hiç bilmeyen bir bayanla bile dans edebilirler.


Business Class sınıfında Salon Danslarının disiplinli tekniklerine girmeden sosyal ortamınızda bu dansları sergiliyor olacaksınız.