Düğün Dans Kursu

(İlk dans – Düğün Giriş Dansı)

Evlenecek çiftlerin en büyük arzusu iyi bir düğün organizasyonudur. Düğün organizasyonunun ve düğünün en önemli anlarından biri şüphesiz ki düğün dansıdır.

İlk dansınızı en göz kamaştırıcı şekilde yapmanın yolu da profesyonel dans eğitmenlerinden destek almaktır.

Bu en güzel gününüzü dans kursumuzda alacağınız 5 saatlik düğün dansı özel dersi ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu dersler eğitmenimizin ve sizin uygun olduğunuz saatlere randevu sistemi ile yapılır.Okulumuzda düğün dans kursu olarak bolero, rumba, vals, tango ve özel olarak seçtiğiniz bir müzik var ise bu müziğin ritmine uygun farklı bir dans çeşidi öğretilir.

Koreografi yerine dansın temelini öğrenmiş olursunuz. Böylece düğününüzde yaşayacağınız hiçbir stres ya da heyecan evlilik dansını etkilemez. Ayrıca dansı öğrenmenin en büyük katkısı da ömür boyu birlikte olacağınız eşinizle gittiğiniz her yerde tıpkı düğününüzde sergilediğiniz dansınız gibi dans edebilecek olmanızdır.

Düğün dans dersinde ilk olarak şayet seçtiğiniz bir parça yok ise arşivimizden size uygun bir parça seçilir. Daha sonra bu parçanın ritmine uygun dansın temel adımları öğretilir. İkinci dersten itibaren dansın ileri seviye figür ve dönüşlerine geçilir. Ayrıca etkileyici bir düğün dansı çıkışı ve göz kamaştırıcı bir kapanış için en uygun alternatifler öğretilir.

Düğün dansı kursları çeşitli materyaller ile (tarlatan, topuklu ayakkabınız) ve düğün atmosferiniz (düğün dansını yapacağınız mekan, pist, seyirciler) düşünülerek işlenir.

Tek ders ücreti 1 saat 160 TL

**** Kampanya ****

1 saatlik özel ders 160 TL yerine 140! 3 saatlik özel ders 480 TL yerine 420 TL! * 5 saatlik özel ders 800 TL yerine 600 TL! Zeybek derslerinde 5 saat 900 TL yerine 680 TL Ayrıca düğün dansı videosunu getiren tüm çiftlerimiz dans kursumuzda Latin Dansları ve Sirtaki gruplarından birinde %50 indirim ile tek kişi fiyatına 2 aylık 2 kişilik ders imkanı! İndirim nakit alımlarda geçerlidir.

*Düğüne kadar 5 saat ders alma fırsatı olmayan çiftlerimize özel temel figürleri içeren 3 saatlik program

Kampanyamız İLK DERS PEŞİN ve NAKİT ödemede geçerlidir.

Fiyatlarımız iki kişi için geçerlidir.


Düğün Dansı için Profesyonel Öneriler


Bu en güzel günün en büyülü kısmı dans ettiğiniz an olacaktır. Ancak bu ana hazırlanırken stres yaşamadan keyif almanız çok önemlidir. Evlilik hazırlıkları esnasında tüm çiftler ister istemez bazı sıkıntılarla karşılaşacaklardır. Unutmayın ki bir ömür boyu beraberlik için yola çıktınız. Hazırlık aşamaları da sonradan mutlu hatırlayacağınız anlar olmalı. Bu nedenle dans dersi alırken de kendinizi eğitmene teslim etmeli ve bu dersin de tadını çıkarmalısınız.

Düğün esnasında eşler oldukça heyecanlı olacaktır. Sık sık sahneye veya kalabalık önünde konuşma yapmaya yönelik bir işiniz yoksa da büyük ihtimalle dans etmeye çıktığınız o an en büyük heyecanı yaşadığınız nokta olacaktır. Bu nedenle koreografi ve ezberden uzak durun. Dans etmeyi öğrenin. Yani düğün dansınızı siz yönetin.

Dansı olduğu şekliyle öğrenmenin bir diğer faydası da gittiğiniz her yerde ömür boyu düğün için öğrendiğiniz dansı icra edebilecek olmanızdır.

Dans dersi esnasında mümkün olduğunca tarlatan topuklu ayakkabı gibi düğün esnasında giyeceğiniz kıyafetlere yakın kıyafetlerle pratik yapmaya çalışın. Eğitmeni kıyafetiniz konusunda uyarın. Örneğin çok uzun kuyruklu gelinlikler için yürüyüş ve dönüş konusunda eğitmenin dikkatli davranması gereklidir.

Seyirci faktörünü asla unutmayın. Dansınızı mümkün olduğunca arkadaş ve yakın çevrenizden birkaç insanın karşısında prova edin.

Düğün dansınızın ilk veya ikinci dersinde ve son dersinde video çekimi yaptırın ki kendinizi dışarıdan bir gözle izleme imkanı bulup hatalarınızı düzeltirken geldiğiniz gelişme noktasına da şahit olun.

Düğün dansı dersleri aldıysanız fotoğrafçınıza ve video çekecek kişiye mutlaka boydan çekimler konusunda uyarıda bulunun ki elinizde daha sonra da izleyebileceğiniz bir anı olsun. Hatta bir yakınınızdan ekstra bir video çekmesini de rica edin.

Eğitmene düğün salonu, dans pisti ve oturma düzeni hakkında bilgi verin.

Ve asla stres olmayın ezberden uzak ve deneyimli bir eğitmenden düğün dansı eğitimi aldıysanız herkesi büyüleyeceksiniz…